هزینه ساخت تور مجازی

هزینه ساخت تور مجازی چطور محاسبه می شود ؟

برای برآورد و محاسبه هزینه ساخت یک پروژه تور مجازی، به ۳ فاکتور تعداد نقاط و کیفیت عکاسی و مکان پروژه نیاز داریم که به شرح آنها خواهیم پرداخت. در کل قیمت تور مجازی و عکاسی ۳۶۰ نسبت به سایر پروژه های تبلیغاتی بسیار مرقون به صرفه است و بازدهی بالایی دارد.

۱- تعداد نقاط:

هزینه ساخت یک پروژه تور مجازی بر اساس تعداد نقاط یا پوینت یا نما ها محاسبه می شود. به هر عکس ۳۶۰ درجه یک نما یا پوینت گفته می شود.

چه تعداد نقطه عکاسی برای ساخت تور مجازی نیاز است؟

به دو روش می توان برای محاسبه تعداد نقاط تور مجازی اقدام نمود که متناسب با نیاز و سلیقه شما قابل انجام است.
۱- تور مجازی پیوسته
۲- تور مجازی منفصل
در ذیل به شرح این دو نوع تور مجازی خواهیم پرداخت.

الف ) تور مجازی پیوسته یا قدم رو

در تور مجازی پیوسته نقاط عکاسی با فاصله نزدیک از هم عکسبرداری شده و کاربر در خروجی کار احساس قدم زدن و تجربه واقعی تری از حضور در محیط را خواهد داشت.

نقاط سبز:

نقاط اصلی نمایش دهنده تور مجازی هستند. بنابر توصیه شرکت گوگل، برای عکسبرداری، فاصله نقاط در فضای داخلی، ۱ متر و در فضای خارجی ۳ متر مناسب می باشد.

تجربه و توصیه ما عکاسی با فاصله ۵ متر می باشد تا علاوه بر کاهش هزینه عکاسی از پوشش مناسب و ایجاد حس راحتی و قدم زدن در تور مجازی را هم برای کاربر و مشتری داشته باشیم.

نقاط قرمز:

در محل ورودی و راهرو ها و مسیر رسیدن به خیابان می باشند. که توصیه گوگل گسترش نقاط تا رسیدن به فضای باز و خیابان است. این اقدام در آینده کمک خواهد کرد عکسهای شما به سایر عکسهای نمای خیابان در گوگل متصل شوند و سریع تر مورد تایید گوگل قرار بگیرند.

توصیه ما، اگر فضای ورودی مناسبی دارید، استفاده از نقاط ورودی برای کسب تجربه واقعی حضور توسط مشتری در مکان شما است.
و اگر ورودی مناسب و زیبایی ندارید استفاده از نقاط ورودی با تعداد کمتر برای سرویس تور مجازی گوگل و عدم استفاده از آنها در تور اختصاصی وب سایت است.

نقاط زرد:

این نقاط با توجه به نیاز کارفرما برای نمایش جزییات و توجه به مکان خاصی از کسب و کار که دارای اهمیت ویژه ای هستند استفاده می شوند.

ب ) تور مجازی منفصل یا جدا

در تور مجازی منفصل فاصله نقاط عکسبرداری مهم نبوده و فضاها می توانند از هم دور و حتی غیر قابل دید از هم باشند در این تور تعداد نقاط با تعداد فضاها مرتبط بوده و هزینه نهایی تور به علت کاهش تعداد نقاط عکاسی به صرفه و اقتصادی می باشد.

استفاده از تور مجازی منفصل در پروژه های بزرگ و وسیع که فضاها فاصله زیادی از هم دارند توصیه می گردد.

۲- کیفیت عکاسی:

با توجه به نیاز کارفرما و انجام پروژه مناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای آن، سه کیفیت عکسبرداری ارائه نموده ایم.

قیمت تور مجازی به کیفیت نهایی عکسها هم بستگی دارد ! پس در انتخاب آن دقت کنید.

چه کیفیت عکسی مناسب کار شماست ؟

الف) کیفیت ۱۶ تا ۳۰ مگا پیکسل

کیفیت ۲۴ مگاپیسکل برای پروژه های تور مجازی املاک مناسب هستند که برای تهیه عکسها از دوربین های مخصوص ۳۶۰ درجه استفاده خواهد شد. در این کیفیت سرعت اجرا بسیار بالا و هزینه تمام شده بسیار ارزان خواهد بود و عکسها از کیفیت قابلی قبولی برای پروژه های موقت مانند فروش و رهن و اجاره املاک مسکونی و ویلایی برخوردار خواهند بود.

ب) کیفیت ۸۵ مگا پیکسل

کیفیت ۸۵ مگاپیسکل برای اکثر پروژه های تور مجازی مناسب هستند که برای تهیه عکسها از دوربین عکاسی Dslr و لنز فیش آی استفاده خواهد شد خروجی عکسها از قابلیت زوم مناسب برخوردار خواهد بود و هزینه ساخت مناسب و معقول و کیفیت عالی برای ارائه کارهای تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین و دائمی تور مجازی هستند.

ج) کیفیت ۳۰۰ مگاپیکسل

کیفیت ۳۰۰ مگاپیکسل برای پروژه های خاص که نیاز به نمایش جزییات ریز و قابلیت زوم خیلی زیاد در تور مجازی هستیم مانند موزه ها و فروشگاه ها و نمایشگاه ها با اجناس کوچک ریز مناسب می باشند.

  • * با توجه به نور مکان عکاسی و نیاز پروژه، عکسها با حالت HDR عکاسی و ادیت می شوند. عکاسی hdr بدون دریافت هزینه اضافه برای کارفرما انجام می شود و علت آن حساست ما برای رسیدن به بهترین کیفیت و خلق یک پروژه تاثیرگذار برای شما می باشد.
  • ** کیفیت ۴K دارای رزولیشن ۴۰۹۶px x 2048px می باشد. این رزولیشن برای فیلم مناسب بوده و نسبت به عکاسی از وضوح و جزییات کمتری برخوردار هستند. (یکی از دلایل ما برای ساخت تور مجازی بر پایه عکس به جهت کیفیت بالاتر آن در ارائه جزییات و وضوح بالای آن می باشد.)

۳- مکان پروژه:

انجام پروژه در سطح شهر تهران رایگان می باشد و برای سایر شهرها با توجه به فاصله زمانی هزینه ایاب و ذهاب با توافق کارفرما لحاظ خواهد شد.

ویژگی های رایگان تور مجازی تیم ایران ۳۶۰

  • فقط یک بار هزینه ساخت پروژه را پرداخت می کنید و برای همیشه از آن استفاده خواهید کرد. بدون هزینه ای جداگانه ماهانه، سالانه یا سایر هزینه های مگرر
  • ثبت رایگان مکان و اطلاعات کسب و کار شما در گوگل مپ
  • نمایش تور مجازی و عکسهای ۳۶۰ درجه در نقشه گوگل مپ
  • بارگزاری تور مجازی در وب سایت شما
  • ارائه رایگان امکانات پایه ای به تور مجازی با توجه به نیاز مشتری مانند: نمایش کاتالوگ pdf ،گالری عکس، نمایش ویدیو وفیلم و تیزر ساخته شده از کارفرما داخل تور مجازی، افکت های تصویری و .. ، قابلیت نمایش در هدستهای واقعیت مجازی VR ، قابلیت مولتی رزولیشنی جهت بارگزاری سریع و کم حجم عکسها با کیفیت بالا، قرار دادن نقشه داخل تور ، پخش صدا و موسیقی ، هزینه ای مجزا جهت ارائه این امکانات دریافت نمی شود.
  • ساخت تور مجازی همراه با قالب و منوهای سازگار با فونت فارسی و نمایش لوگو و سایت شما در تور مجازی به صورت رایگان
  • تمامی نقاط به صورت ۳۶۰ درجه افقی و ۱۸۰ درجه عمودی به صورت کامل عکاسی و پردازش و بصورت HDR ادیت می شوند و سقف و کف عکسها به صورت کامل و طبیعی قابل نمایش خواهند بود.

اکنون می توانید با در نظر گرفتن موارد بالا و ارائه آنها در تماس با ما هزینه ساخت تور مجازی کسب و کارتان را به صورت روشن و شفاف محاسبه و ارائه نماییم.