تور مجازی

می توانید در این تور مجازی با کیفیت تصاویر ( اقتصادی و حرفه ای ) آشنایی پیدا کنید 

به دلیل بالا بودن حجم تصاویر، بسته به نوع اینترنت مصرفی شما زمان بارگذاری بازدید مجازی و تصاویر ممکن است زمان بر باشد، لطفا صبور باشید


در یکی از بهترین مناطق تهران مجموعه بناهای تاریخی سعد آباد قرار گرفته است که وسعت آن به صد و ده هکتار نیز می‌رسد. در کنار مجموعه بناها حدود ۱۸۰ هکتار بافت پوشیده از جنگل، قنات، باغ، گلخانه و … نیز وجود دارد. در ضلع شمالی این مجموعه کوه‌های البرز ، در ضلع غربی ولنجک ، در ضلع شرقی گلاب دره و در ضلع جنوبی آن تجریش قرار دارد. از لحاظ تاریخی می‌توان گفت مجموعه سعد آباد از چهار دوره قاجار، پهلوی اول ، پهلوی دوم و پس از انقلاب گذر کرده است. این بنا در زمان قاجار بنا شده است و شاهان قاجاری تابستان را در این منطقه می‌گذراندند. پس از کودتای سال ۱۲۹۹ و تصرف سعد آباد چندین کاخ دیگر نیز به آن افزوده شد. جدیدترین کاخ مجموعه سعد آباد متعلق به دختر کوچک محمدرضا پهلوی است.

مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد – تهران ( تور مجازی مستقل حرفه ای ) test mode

نمونه ۵ گردشگری – بازدید مجازی مستقل حرفه ای – مجموعه سعد آباد به همراه موزه خودرو

تور مجازی حرفه ای


پارک تفریحی بش قارداش، شهرستان بجنورد، استان خراسان شمالی

.نمونه ۲۳ – نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات گروه صنعتی سایپا

 نمونه ۱۱ – بازدید مجازی مستقل حرفه ای فروشگاهی – ( تصاویر اقتصادی )


باغ گیاه شناسی نوشهر که از قدیمی ترین باغ های گیاه شناسی کشور محسوب می­شود به عنوان باغ گیاه شناسی برای ناحیه رویشی هیرکانی انتخاب شده است. این باغ در راستای دو هدف اصلی باغ های گیاه شناسی در سراسر دنیا یعنی آموزش به تمامی اقشار مردم و نگهداری از گونه های نادر و در حال انقراض، فعالیت می کند. در سال ۱۳۸۶ به دلیل اهمیت بالای مجموعه حاضر، به عنوان یک اثر طبیعی در سازمان میراث فرهنگی به شماره ۱۷۷۹۵ به ثبت رسید.

باغ گیاه شناسی نوشهر، استان مازندران


.نمونه ۱۸ – سفره خانه سنتی و رستوران – بازدید مجازی مستقل 


موزه اتومبیلهای سلطنتی بی شک یکی از جذابترین موزه های مجموعه  سعداباد به شمار میرود که در ان تعدادی از تولیدات شرکت های خودرو سازی معروف جهان نگهداری میشود.

اتومبیلهایی که در حال حاضر در موزه به نمایش در آمده اند شامل سه دستگاه رولز رویس ،یک دستگاه خودروی اسپید باگی ،پنج دستگاه بنز ،شش دستگاه  موتور سیکلت ، یک دستگاه اسنو مبیل ویکدستگاه کالسکه می باشد.

موزه اتومبیلهای سلطنتی سعدآباد  تنها موزه در ایران است که تمامی اتومبیلهای موجود در آن سلطنتی و مربوط به دوران پهلوی می باشد.

.
نمونه A 14 – بازدید مجازی مستقل – موزه خودروهای سلطنتی
نمونه   B 14 – بازدید مجازی مستقل – موزه خودروهای سلطنتی.